На інформаційній панелі РНБО з питань COVID-19 можна відстежувати усю актуальну інформацію про ліжковий фонд та госпіталізацію хворих на коронавірусну хворобу. Зокрема, у розділах дашборду можна знайти відомості про кількість вільних та зайнятих ліжок у всіх медзакладах України.

Так, станом на 7 жовтня 2021 року відомо, що найбільша кількість пацієнтів з COVID-19 знаходиться у лікарнях Донецької області – 73 % зайнятих ліжок. На другому місці Харківська область – 69 %, на третьому Дніпропетровська область – з показником 65%. Між тим, найнижчий рівень госпіталізації сьогодні у Кіровоградській області – 20%.

Також на порталі можна дізнатися, скільки серед госпіталізованих пацієнтів знаходяться на кисневій підтримці. Найбільше сьогодні – у Донецькій області, там кисню потребують 69% госпіталізованих з COVID-19 пацієнтів. Трохи менші показники у Харківській області – 67% і майже така сама статистика у Запорізькій області  – 64 %.

Окрім показників використання ліжкового фонду, на порталі розміщені останні дані про перебіг вакцинації, а також інформація щодо поширення коронавірусної інфекції як в Україні, так і загалом у світі.  Згідно з останньою інформацією, станом на 7 жовтня 2021 року в Україні з початку пандемії виявлено 2 497 643 випадків захворювання на COVID-19, 57 840 українців померло, 2 277 762 – одужало і 162 041 – хворіє.

Читайте также:  В Украине падает заболеваемость коронавирусом, но остается почти в 10 раз выше нормы

Інформація на карті оновлюється щоденно на підставі статистичних даних з лабораторно підтверджених випадків захворювання.

 

Источник: МОЗ