itemscope itemtype=»http://schema.org/ImageObject»>
Рекрутинг до лав ЗСУ: у Міноборони розповіли, чому не варто чекати повістки

Запрацював новий алгоритм рекрутингу до лав Збройних Сил. Новий алгоритм покликаний замінити застарілі підходи на зрозумілий механізм добровільного долучення до військової служби через центри рекрутингу та онлайн.

Рекрутингові центри не мають повноважень вручати повістки. Їхня робота — допомагати з підбором вакансій у війську, консультувати та супроводжувати весь процес до призначення на відповідну посаду в армії. 

Проєкт дозволить людині обрати конкретний підрозділ на визначеній посаді, де цивільний досвід буде найбільш корисним. 

Про це в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" розповів радник Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

"Якщо людина бажає себе знайти у лавах Збройних сил, у неї зараз є така можливість. Є можливість прийти, задати всі питання, які цікавлять, з'ясувати, які є вакансії, в якій частині, де ця частина знаходиться, які є вимоги до конкретної вакансії, поспілкуватися з уповноваженим офіцером цієї частини, щоб зрозуміти, як частина бачить цю людину у себе. І якщо людині підходить така вакансія, а частині підходить так людина, далі рухатися по алгоритму співпраці. 

Тобто зараз чітко Генеральним штабом передбачено алгоритм для добровольців, як реалізувати себе. Як знайти собі місце і оформитися в конкретну військову частину. Ці правила почали діяти нещодавно, два тижні пройшло як вони буди впроваджені, доведені до усіх військових частин, ТЦК та СП…

Якщо людина ніколи не служила, абсолютно цивільна особа, держава  передбачила, що після оформлення така людина в обов'язковому порядку проходить базову загальну військову підготовку, визначено, що це мінімум один місяць. Далі, якщо людина заходить на посаду, яка передбачає певну спеціалізацію, тобто це не просто стрілець, скажімо, відбувається фахова підготовка. Вона до одного місяця може займати.

У рекрутованих добровольців враховується попередній досвід, враховується фах, враховується те, чим вони займалися, і куди вони хочуть потрапити", — розповів Олексій Бежевець.

По материалам: Подробности