itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
Президент Володимир Зеленський з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну відмовився від притулку за кордоном та продовжує працювати в Києві. В команді голови держави дипломати, військові та економісти.
Про це пише "Українська правда".
В умовах російсько-української війни Зеленський та його команда сконцентрувалася на дипломатичному, оборонному та економічному напрямках
За зовнішньополітичну діяльність відповідають:
- глава офісу президента Андрій Єрмак — працює з Білим домом;
- глава МЗС Дмитро Кулеба — веде переговори з урядами країн світу;
- заступник глави ОПУ Андрій Сибіга — готує для президента та його спічрайтерів так звану "дипломатичну рамку" перед важливими переговорами.
Крім того, більшу частину дипломатичної роботи виконує й сам Зеленський. Він проводить переговори з міжнародними лідерами, зустрічі з партнерами України в Києві, спілкується з журналістами та дає інтерв'ю, в тому числі й російським ЗМІ.
При цьому за оборонну сферу відповідає міністр оборони Олексій Резніков, Секретар Ради безпеки та оборони України Олексій Данілов, головнокомандувач збройними силами України Валерій Залужний, а також ряд військових командирів.
Водночас за економіку в умовах повномасштабної війни рф проти України відповідає прем'єр-міністр Денис Шмигаль, який займається координацією та стабілізацією економіки.
У свою чергу міністр економіки Юлія Свириденко та заступник глави ОПУ Ростислав Шурма займаються генерацією ідей та пошуком нових можливостей, які б допомогли з фінансуванням.
Крім цього, заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко працює з регіонами та відстежує ситуацію.
Міністр інфраструктури Олександр Кубраков взяв на себе профільні питання, а саме доставлення допомоги та оперативне відновлення інфраструктури.
Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук рідко з'являється в ЗМІ, але він також продовжує працювати. Поки що він займається координацією роботи парламенту та Офісу президента — вислуховує потреби ОПУ та інформує, над чим працює Рада, щоб рішення приймалися швидко, без тривалих доопрацювань та обговорень.
По материалам: Подробности