Site icon Главпост

З російського полону повернули 47 українців, серед них двоє дітей

itemscope itemtype=”http://schema.org/ImageObject”>
З російського полону повернули 47 українців, серед них двоє дітей

У четвер, 6 липня, додому з російської неволі повернулися 47 українців, серед них двоє дітей. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

З полону рашистів звільнили 43 військовослужбовці та двоє цивільних. Представників ЗСУ – 28 (серед них тероборони – 10), Нацгвардії – 10, прикордонників – 4, військових моряків – 1.

У взаємодії з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Дмитром Лубінцем також до України вдалося повернути двох незаконно вивезених дітей. Їхня мати – бойовий медик – була звільнена з полону країни-агресорки у жовтні минулого року.  

Більшість визволених з ворожого полону – рядові та сержанти, двоє – офіцери. Вони захищали Україну в Маріуполі, на донецькому, запорізькому, харківському та херсонському напрямках. 

Також вдалося повернути додому двох Оборонців, які мали статус зниклих безвісти. Двоє повернутих цивільних – працівник заводу "Азовсталь" та активіст з Херсона.

Деякі з українських Оборонців мають важкі бойові поранення, травми, отримані у полоні. Після звільнення на них чекає програма лікування, реабілітації та реінтеграції, а відразу після обміну всі повернуті з ворожої неволі отримують набір найнеобхідніших речей та засоби для зв’язку з рідними. 

По материалам: Подробности

Exit mobile version