Site icon Главпост

У Херсонській області запроваджують червоний рівень епіднебезпеки

З 15 жовтня у Херсонській області області запроваджується червоний рівень епідеміологічної небезпеки. 

Відповідне рішення ухвалили під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 12 жовтня.

“Посилення протиепідемічних правил потрібне для стримування поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та зменшення навантаження на медичну систему. На жаль, у Херсонській області виникла загрозлива ситуація із захворюваністю та рівнем госпіталізацій хворих на COVID-19.

Охоплення вакцинацією ще недостатнє для запобігання поширення коронавірусної хвороби на території України. Тому вкотре наголошую, що щеплення залишається єдиним шляхом захистити своє життя та уникнути тяжкого перебігу хвороби. За останніми даними, 97% госпіталізованих у вересні із коронавірусною хворобою не були вакцинованими”, – заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 

Червоний рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень, які запроваджуються в регіоні. 

Зокрема, забороняється: 

Важливо, що вказані обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат.  

Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на червоному рівні не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил. 

Водночас, місцева влада може ухвалювати додаткові заходи щодо посилення протиепідемічних правил в регіоні. 

Рішення щодо скасування червоного рівня ухвалюється Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі досягнення регіоном показників, які характеризують відсутність ознак, які б відповідали вказаному рівню

Источник: МОЗ

Exit mobile version