Site icon Главпост

Три нові комбо-карти від Hamster Kombat для 10-11 липня

Про це повідомляє Головпост, з посиланням на сайт гри.

Hamster Kombat пропонує гравцям придбати комбо-карти, які оновлюються щодня після 15:00. Щоб скористатися цим інструментом, потрібно лише запустити гру і перейти в розділ Mine. Там ви знайдете вкладки Markets, Legal, PR&Team та Specials, де і знаходяться актуальні комбо-карти.

Однак важливо вибирати карти саме із актуальних наборів. Також експерти рекомендують прокачувати карти до рівня «1+» для оптимальних бонусів.

Комбо-карти для 10-11 липня:

• Oracle — Web3
• Полуфинал Англия-Нидерланды — Specials
• Margin trading x30 — Markets

Також не варто забувати тапати на хом’яка, використовувати код по абетці Морзе та прокачувати біржу. Вже скоро внутрішньоігрові монети можна буде перетворити на реальні гроші. Курс обміну поки невідомий, але інсайдери заявляють, що Hamster Kombat може виявитися прибутковішим від Ноткоїна.

Перспективи розвитку Hamster Kombat

Проект Hamster Kombat продовжує активно розвиватися, і незабаром планується листинг токенів HMSTR. Очікується, що торги розпочнуться на різних криптовалютних біржах через місяць. Нижче наведені декілька бірж, які можуть підтримати листинг Hamster:

Альтернативні способи заробітку в інтернеті

Для тих, хто шукає можливості заробітку в інтернеті з мінімальними або без початкових вкладень, окрім Hamster Kombat, існує багато інших проектів:

Приєднуйтесь до Hamster Kombat, слідкуйте за оновленнями та починайте перемагати вже сьогодні!

Exit mobile version