Виклик Кремля прийнято

Криваві авантюри в Україні й Сирії вже почали серйозно дратувати, а нахабне втручання в демократичні процеси у Сполучених Штатах та європейських країнах стало останньою краплею терпіння. Хай не вводить в оману простодушність Трампа, який щиро повірив словам Путіна, що той не втручався у вибори.

Александр Хара, дипломат, эксперт фонда "Майдан иностранных дел"

Зізнання колишнього радника з питань національної безпеки Майкла Фліна щодо його неправдивих свідчень ФБР стосовно контактів з російським послом, а також готовність співпрацювати зі спеціальним радником, що розслідує зв'язки команди Трампа з росіянами, можна порівняти із вибухом потужної бомби. Питання не лише у можливому ув'язненні генерала-розвідника до п'яти років, а у вкрай незручному становищі, у якому опинився господар Білого дому. Отже після невеличкої паузи російська новела знов актуальна на усіх шпальтах американських газет та телевізійних екранах. Це є гарною нагодою подивитися на те, яким чином Росія стала і залишається надзвичайно сильним подразником у політичному тілі Америки, пише Олександр Хара для ZN.UA.

Інколи здійснення бажаного може виявитися не тим, чого очікував.

Еволюціонування Владіміра Путіна з непримітного ставленика ексцентричного Бориса Єльцина до авторитарного правителя найбільшої за територією й арсеналом ядерної зброї країни періодично викликало занепокоєння на Заході. Безумовно, втоплена у крові Чечня, полювання на політичних опонентів та журналістів, узурпація влади, тотальний контроль над масмедіа й неурядовим сектором, створення касти корупціонерів та кишенькових олігархів з числа близьких друзів і побратимів з КДБ не могли не викликати осуду з боку цивілізованого світу. Але навіть відторгнення частини Грузії не привело до прозріння, навпаки — сприяло не лише перегортанню цієї сторінки, а й ширшому розкриттю вікна можливостей. Здавалося б, культивуй стратегічне терпіння та "підводься з колін", але ж ні — відчуття безкарності та відносної сили засмоктує.

Криваві авантюри в Україні й Сирії вже почали серйозно дратувати, а нахабне втручання в демократичні процеси у Сполучених Штатах та європейських країнах стало останньою краплею терпіння. Хай не вводить в оману простодушність Трампа, який щиро повірив словам Путіна, що той не втручався у вибори. Один із колишніх господарів Білого дому теж "побачив душу в очах Путіна". Американський політичний та безпековий істеблішмент уже зібрав докупи вдосталь елементів складанки, що свідчить: Росія, як того й домагався її незмінний лідер, справді варта бути визнаною загрозою.

Перефразовуючи прусського барона фон Шрубера: Росія — це не держава, що має спецслужби, а спецслужби, що мають державу. Отже, поруч зі збройною агресією, такі специфічні методи як корупція, шантаж, дезінформація, активні заходи стали головними інструментами зовнішньої політики. Втім, на відміну від свої ідейних попередників, нинішні "дворяни" небайдужі до матеріальних цінностей та благ ненависного їм Заходу. Політико-економічна система, що її створював Путін, має невиліковні вади економічної та технологічної відсталості (за обсягами витрат на науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи Росія посідає 25 місце у світі), громіздкого, неефективного й тотально корумпованого державного апарату і його вотчин — держкорпорацій. Все це означає, що без торгівлі із Заходом, без його інвестицій, технологій (навіть стратегічна — нафтогазова галузь на 70% укомплектована імпортним обладнанням та устаткуванням) і менеджменту Росія неодмінно скочується в минуле століття. Тим часом нинішня еліта, розуміючи свою повну безправність перед новоявленим абсолютизмом і жахаючись прогресуючої архаїзації, тримає поза територією "святої Русі" найдорожче, що має, — свої сім'ї й активи. Так, із 2014 р. по серпень 2017 р. з Росії було виведено капіталу на суму понад 234 млрд дол.

Залежність від Заходу внаслідок внутрішньої відсталості, а також "космополітичність" еліт, обумовлена фактичною відсутністю права власності та корупційним походженням капіталів, відкрили широкі можливості для тиску на режим у цілому і окремих його стовпів, зокрема.

Спочатку персональні санкції проти "героїв" "віджимання" Криму були сприйняті в Кремлі як не варті уваги. Чергова хвиля обмежень, пов'язана зі збройною агресією проти України, мала урезонити Путіна й оточення, адже тиснула на болючі та критично важливі сектори і так приреченої на занепад сировино-залежної економіки. Російським компаніям обмежили доступ на фінансові ринки, зупинили надання технологій в оборонно-промисловій та енергетичній галузях. Майже щомісяця відбувалося і триває корегування окремих параметрів санкцій. Так, 28 листопада Мінфін США майже вдвічі (з 30 до 14 днів) скоротив терміни дозволеного кредитування для фінансових організацій і на третину (з 90 до 60) — для нефінансових, що перебували під санкціями.

Втім, поведінка володаря Кремля не змінилася. Можливо, він сп'янів від астрономічного рівня підтримки його діяльності на посту президента (в жовтні — 82%)? Але такі високі цифри можуть бути й виявом двоєдумства і свідчити про трохи іншу реальність поза Садовим кільцем.

"Ми гарантуємо, що Сполучені Штати продовжують карати президента Путіна за його нерозумні й дестабілізуючі дії. Додаткові санкції також стануть потужним сигналом Росії від обох партій", — зазначив лідер демократичної меншості в Сенаті Чак Шумер після прийняття Закону про протидію супротивникам Америки через санкції, який кодифікував наявні та запровадив нові обмеження.

Серед новацій акта — підготовка звітів про приховані в західній фінансовій та банківській системі гроші Путіна й інших корупціонерів. У зв'язку з цим оприлюднення "райського досьє" — величезного масиву документів про бенефіціарів офшорних компаній — не видається випадковим. Численні запити американських спецслужб та фінансових органів своїм європейським партнерам, начебто йдеться про тисячі осіб, не на жарт стурбували ймовірних фігурантів "чорних списків". Не бажаючи побачити в них свої прізвища у лютому наступного року, російські товстосуми клинами стерхів полетіли до вашингтонських лобістів. Російська опозиція радо започаткувала загальногромадянський проект "Складаємо список Путіна", в якому ненависні прізвища акуратно згруповано за сімома категоріями: політики, відповідальні за агресивні, злочинні та корупційні дії; партнери з найближчого оточення; "золоті діти"; олігархи; формально заможні друзі Путіна, що насправді є лише кофрами для його активів; корумповані менеджери та управлінці з числа родичів; "зозулі" — керівники дезінформаційних військ.

13 листопада RT — орган кремлівської пропаганди — був вимушений зареєструватися в Мінюсті США як іноземний агент. Прибрати геть цей канал заважає Перша поправка до Конституції, що забороняє обмежувати свободу слова. Відтепер, окрім розкриття інформації про діяльність, канал зобов'язаний маркувати свої матеріали, щоб, як зазначив в.о. генерального прокурора, "американці знали, хто діє у США з метою впливу на уряд чи громадськість від імені іноземних керівників". Особливо символічно, що Закон про реєстрацію іноземних агентів було прийнято у 1938 р. з метою протидії нацистській пропаганді. Два тижні потому медіа-галерея Конгресу відкликала в RT акредитацію, адже вона не передбачена для іноземних урядів та їхніх представників.

Торік Конгрес США прийняв "Глобальний Акт Магнітського". Він уповноважує виконавчу владу забороняти в'їзд на територію країни й арештовувати власність не лише причетних до самої справи Магнітського, а й відповідальних за позасудові вбивства, тортури та інші порушення прав людини стосовно громадянина будь-якої країни, який виявляв незаконну діяльність влади, реалізовував, пропагував чи захищав права людини і свободи громадянина. Під санкції також підпадають посадовці та афілійовані з ними особи, відповідальні за значні корупційні вчинки, зокрема використання приватної чи державної власності з метою особистого збагачення, корупційні дії, пов'язані з державними закупівлями та використанням надр, хабарами, а також ті, хто сприяє придбанню та виведенню активів у іноземні юрисдикції.

Отже, персонажі корумпованого путінського режиму (РФ посідає 131 з 176 місць за індексом сприйняття корупції Transparency International), що не потраплять до великого списку, мають шанси бути згаданими в малому. У листопаді Литва стала п'ятою країною (після США, Естонії, Сполученого Королівства та Канади), яка запровадила аналогічні обмеження, очевидно цю ініціативу підхоплять і інші демократії.

Нагадаємо, крім конгресового, доволі жваво триває розслідування і спеціального радника, колишнього директора ФБР Роберта Мюллера. Перші звинувачення трьом особам, зокрема добре відомому в Україні Полу Манафорту, який довгий час був політтехнологом Віктора Януковича і Партії регіонів, мали ефект землетрусу. Росія стала настільки токсичним фактором, що її жахаються. Так, лише згадування в матеріалах розслідування прізвища примусила зняти свою кандидатуру одного з номінантів на високу посаду в міністерстві сільського господарства. Ба більше, російський посол у США Анатолій Антонов бідкається, що його не приймає жоден конгресмен. Весь діалог високого рівня за друге півріччя вклався у декілька речень, якими встигли обмінятися американський і російський президенти під час саміту АТЕС у В'єтнамі. Фактично, єдиними каналами взаємодії є контакти військових експертів та дипломатів стосовно Сирії, а також епізодичні рандеву Курта Волкера та Владислава Суркова. Американці недвозначно дали зрозуміти, що, незважаючи на зацікавленість у нормалізації відносин із Росією, цього не станеться, доки не з'явиться відчутний прогрес в українському питанні.

На цьому тлі в Росії прогресує параноя, нагнітається антизахідна істерія. Сергій Караганов, один із головних зовнішньополітичних апологетів путінського режиму, виправдовує війну проти України як менше зло, порівняно з великою війною, яка б спалахнула в Європі, щойно Київ влився б у НАТО. Повторюючи нісенітниці, що Захід "обманув" Росію, "скористався" її вразливістю, "розширився" до кордонів і навіть "зазіхав" на одвічно "російське", він пропонує "уникнути нової фарсової конфронтації, яку просувають американці, поляки та балтійські держави, адже їм не потрібна мирна і єдина Європа", та приєднатися до Росії, яка "може на десятиліття стати головним постачальником безпеки Євразії, включно з Європою". Розтлумачуючи загадки російської душі, він відкидає як чужі західні цінності, адже відчуттю величі пасують такі "базові цінності як суверенітет і безпека".

Після брязкання зброєю на навчаннях "Захід—2017", традиційно проведених із порушенням міжнародних угод, зокрема Віденського документа, Владімір Путін з новою енергією узявся за переозброєння армії та висловив думку про необхідність підготовки до переведення всієї економіки на військові рейки. Напевно, у Кремлі вже забули, що гонка озброєнь була одним із ключових чинників виснаження радянської економіки і наближення розвалу Імперії зла.

Хоча пересічні американці й поміщають Росію на шосте місце серед головних загроз, команда Трампа з питань національної безпеки визначила московське питання пріоритетним на європейському напрямі. Недавня промова держсекретаря Рекса Тіллерсона в Центрі Вільсона, в якій він апелював до спільних цінностей та виняткової важливості посилення західного альянсу, стала холодним душем для тих російських діячів і експертів, котрі прогнозували подальше скочування Сполучених Штатів в ізоляціонізм. Тіллерсон пропонує свій наратив, де "Росія показала, що прагне визначити новий пострадянський глобальний баланс сил, у якому лише завдяки своєму ядерному арсеналу намагається нав'язати власну волю іншим силою або шляхом партнерства з режимами, які демонструють нехтування власними громадянами". Росія намагалася внести розбрат у відносини США та Європи, підірвати політичні підвалини, використовувала енергетичний шантаж, кібератаки, дезінформаційні кампанії, агресію проти сусідньої країни та погрози іншим.

Лідер американської дипломатії запевнив, що "Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати свої гарантії проти катастрофічної невдачі механізмів безпеки в регіоні та витрачати ресурси на підтримку безпекової парасольки", але "Європа повинна взяти більшу відповідальність за свої власні виклики безпеці". На підтримку союзників по НАТО у рамках Європейської ініціативи стримування планується витратити 4,8 млрд дол., включно зі 150 млн для України.

До речі, у листопаді Польща і Румунія здобули ліцензії Держдепартаменту на придбання американських систем ПРО "Патріот" (відповідно, на 250 млн дол. та 3,9 млрд), а Грузія — на купівлю "джавелінів" на 75 млн дол. Озброюються й інші країни, котрі відчувають свою уразливість перед Москвою, — Фінляндія та Швеція. Хоча остаточного рішення ще не прийнято, США лише на утримання та модернізацію ядерного арсеналу можуть асигнувати на 2017–2046 рр. 1,2 трлн дол. Оборонний бюджет торік був майже на порядок вищий за російський — 611 проти 69 млрд дол. Цифри більш ніж промовисті. США сприяють послабленню енергетичної залежності Європи від Росії, як у вигляді експорту енергоносіїв, створення інфраструктури (термінали для імпорту скрапленого газу в Польщі й Хорватії), так і стримуванням реалізації Північного потоку-2.

Отже, виклик Кремля прийнято, все як за часів геополітичних змагань між Вільним світом та Імперією зла…

вся лента новостей
Сергей Шнуров жестко потроллил подхалимов Путина

Скандальный российский музыкант Сергей Шнуров высмеял так называемую Putin Team, увидев в этом названии забавный подтекст.

Турецкий Бешикташ хочет купить полузащитника Шахтера и сборной Украины Марлоса

Полузащитник Шахтера и сборной Украины Марлос попал в сферу интересов турецкого Бешикташа.

Ахтем Чийгоз: Крым вернем тогда, когда украинцы будут готовы отдавать за него жизнь

Заместитель главы Меджлиса крымскотатарского народа Ахтем Чийгоз заявил, что Россия подло воспользовалась ослаблением центральной власти в Киеве для аннексии Крыма.

«Будет кровь за кровь». Семенченко ответил на заявление Саакашвили и обвинил Порошенко в сотрудничестве с врагом

Народный депутат от "Самопомочі" Семен Семенченко заявил, что участники протестов под Верховной Радой обвиняют президента Украины Петра Порошенко в сотрудничестве с врагом.

Поветкин после победы над Хаммером стал претендентом на титул суперчемпиона по версии WBA

Экс-чемпион мира по версии WBA в супертяжелом весе россиянин Александр Поветкин стал обязательным претендентом на титул суперчемпиона мира WBA. В 12-раундовом поединке в Екатеринбурге Александр победил румына Кристиана Хаммера по очкам и защитил интернациональные титулы чемпиона мира по версиям WBO и WBA.

Украинский боксер Редкач проиграл американцу Молине - ВИДЕО

Бой для украинца завершился уже в четвертом раунде.

Почему приезжим из ЛДНР не хотят сдавать квартиру?

Съём жилья в Киеве — это головная боль для каждого жителя из «ЛДНР». Ты можешь быть хорошим человеком, неплохо зарабатывать и постоянно убирать в квартире — но какой в этом толк, если в паспорте красуется «позорная» прописка.

Городской совет Ивано-Франковска требует спасти Украину от гей-пропаганды

Ивано-Франковский городской совет единогласно принял обращение к руководству государства с требованием "законодательно запретить пропаганду гомосексуализма и защитить традиционную семью".

Саакашвили: Успех в Грузии для Путина был бомбой. Успех в Украине для него будет ядерной бомбой

Экс-президент Грузии, лидер партии "Рух нових сил" Михаил Саакашвили заявил, что президент России Владимир Путин хочет видеть его в украинской тюрьме.

Сперме нашли неожиданное применение в женском здоровье

Немецкие ученые предложили использовать сперматозоиды для лечения рака.

На России "православный предприниматель" Герман Стерлигов начал продавать розги для детей

В России в сети магазинов православного предпринимателя Германа Стерлигова поступили в продажу розги для детей.

Британский потрошитель: что известно о серийном убийце котов

400 убитых животных за 2 года. В Англии полиция и зоозащитники пытаются поймать садиста, который убивает котов и подкидывает их трупы к домам хозяев

Владимир Голышев: Через считанные дни мы будем точно знать, в какое море впадает Путин

Каждая прописная истина сомнительна. Земля имеет форму шара? Волга впадает в Каспийское море? У человека две руки и две ноги? Путин останется президентом еще на один срок? Трудно не согласиться с каждым из этих утверждений. Но есть нюанс... Земля – не шар, а неправильный эллипсоид. Система каналов, доставшаяся в наследство от СССР, связывает Волгу с пятью морями. Инвалиды – тоже люди. И с Путиным не все так просто, как может показаться на первый взгляд.

США признали Стену плача в Иерусалиме территорией Израиля

В США заявили, что не могут себе представить, чтобы Западная стена не была бы частью Израиля

Стало понятно, почему изувер из Серпухова отрубил жене руки

История об ублюдке, решившем наказать жену за измену, и отрубившем ей руки, облетела всю страну.

Игорь Яковенко: Еще шесть лет Россия не продержится

Путин не уйдет с Донбасса, тем более из Крыма, но и большой войны с Украиной не будет, поскольку ее самоубийственный характер для путинского режима понимает, возможно, даже он сам

Ян Валетов: Не бывает власти в белых перчатках

Мне больше всего нравятся комментарии россиян и наших колаборантов-русскомирцев, мол "как это мы говорим о том, что в Крыму надо было сопротивляться? Это бы привело к кровопролитию!!!"

Джемилев: Оккупанты хотят, чтобы мы выехали, а они заполнили Крым россиянами

Уполномоченный президента Украины по делам крымскотатарского народа, нардеп от Блока Петра Порошенко Мустафа Джемилев призвал крымских татар по возможности не уезжать из оккупированного Крыма.

В Испании скончалась старейшая жительница Европы

Испанку признали самым пожилым человеком в Европе в апреле этого года после смерти старейшей жительницы Земли, итальянки Эммы Моран. Она была последним человеком, родившимся до 1900 года.

НАБУ вручило подозрение судье Высшего админсуда Олегу Голяшкину

Судья Олег Голяшкин в декларации не указал две квартиры матери, в которых он фактически проживал.

Вятрович подал законопроект об отмене выходных 8 марта и 9 мая

Украинский институт национальной памяти, возглавляемый Владимиром Вятровичем, решительно настроен сократить число праздничных дней в Украине до десяти.

В воскресенье 17 декабря Саакашвили зовет всех на Майдан

Партия «Рух Новых сил», лидером которой является Михеил Саакашвили, анонсировала проведение 17 декабря «Марша за импичмент»

СМИ: Саакашвили написал Порошенко письмо с предложением помириться

Лидер "Движения новых сил" Михеил Саакашвили написал письмо президенту Петру Порошенко по деэскалации противостояния.

В Украине презентовали новый бронеавтомобиль

В Украине презентовали новый бронированный автомобиль "Варта-Новатор", который поступит в распоряжение Нацгвардии.

Ольга Романова: Невиновный - не значит хороший

Ольга Романова: если вы думаете, что это сделано специально для Сечина и Улюкаева, то позвольте вас заверить - НЕТ.

Евгений Ихлов: Этот приговор - аппаратная победа Сечина над статусными либералами

Евгений Ихлов о приговоре Улюкаеву и ритуальной жертве

Кирилл Шулика: Это называется «поел колбаски

Путин сигнал дал, суд сигнал принял. Ничего удивительного тут нет, в России нет судебной власти.

Мирослав Гай: Мы идем в НАТО

Украина, край цивилизации в этой части Мира и мы выгребаем первые.

Леонид Швец: Каськиву пора в Панаму

На минувшей неделе одним из самых душераздирающих событий стал мирный отлет за рубеж бывшего главы Госагентства по инвестициям Владислава Каськива.

Евгений Платон: Шаббатное о Прогрессорах

Проблема Михаила Саакашвили в том, что он типичный Прогрессор — один из самых привлекательных образов из мира братьев Стругацких — этакий дон Румата из «Трудно быть богом».

Саакашвили заявил о необходимости договариваться с Порошенко

Экс-президент Грузии, лидер партии "Рух нових сил" Михаил Саакашвили заявил, что не обвиняет президента Украины Петра Порошенко в пособничестве врагу.

Суд в Ровно арестовал тонну янтаря стоимостью около 10 миллионов гривен

Ровенский городской суд наложил арест на 1 тонну янтаря общей стоимостью около 10 млн грн.

Канадского миллиардера и его жену нашли мертвыми в подвале их дома

В Торонто в своем доме найдены мертвыми глава фармацевтической компании Apotex миллиардер Барри Шерман и его жена Хани Шерман.

В Австрии консерваторы вошли в коалицию с прокремлевской партией

Коалиционное правительство сформировали консервативная народная партия и правопопулистская партия свободы

В центре Киева сотрудники пиццерии избили своих посетителей - ФОТО и ВИДЕО

Ночью в центре Киева в пиццерии на улице Крещатик, 12 произошла драка между персоналом и посетителями заведения.

Альфред Кох: То, что в РФ не случилось того, что в Украине, – добрая воля Китая и США. Заслуги Путина в этом никакой

Бывший вице-премьер России Альфред Кох отметил, что президент РФ Владимир Путин не смог бы ничего противопоставить нападению Китая и США на территорию России, организованному по образцу российской агрессии в Украине.

Экс-посол США в России Макфол раскритиковал Трампа, узнав о похвале Путина

Бывший посол США в России Майкл Макфол заявил, что его "шокировала" новость про то, что президент Дональд Трамп позвонил российскому лидеру Владимиру Путину и поблагодарил его за похвалу в связи с успехами американской экономики.

Климкин: РФ пытается изменить тактику по Донбассу

Россия хочет оставить свой протекторат на Донбассе любым образом, заявил министр иностранных дел Украины.

Кот выжил после 40 минут вращения в стиральной машине

В Осло кот по кличке Зеро случайно попал в стиральную машину и пережил 40 минут стирки при температуре 30 градусов в режиме для шерсти.

Шестилетний мальчик заработал за год $11 млн на обзорах игрушек на YouTube

Ролики шестилетнего Райана на YouTube-канале Ryan ToysReview за год посмотрели более 8 млрд раз.

Встреча двух автоледи на узкой дороге - ОЧЕНЬ ВЕСЕЛОЕ ВИДЕО

Видеоролик, который демонстрирует, что бывает, когда упрямство превосходит здравый смысл.

В США обнародованы сведения о вреде мастурбации

В СМИ попало методическое указание для мормонских проповедников, в котором утверждается, что мастурбация может привести к гомосексуализму.

Дания легализовала марихуану в медицинских целях

Парламент Дании разрешил использовать медицинский каннабис для пациентов с рядом заболеваний

Обидчик Кличко Фьюри пообещал «надрать зад» Ломаченко в супертяжелом весе

Победитель Владимира Кличко Тайсон Фьюри заявил о том, что побьет украинского чемпиона мира WBO во втором полулегком весе Василия Ломаченко, если тот поднимется в супертяжелый вес.

Как в Донецке выбирали лучших туристов «республики»

14 декабря, в Донецком ДК им. Куйбышева, в рамках Гуманитарной программы по воссоединению народа Донбасса состоялся "республиканский конкурс Мисс и мистер туризм-2017".

Климкин: Санкции США против окружения Путина заставят РФ уйти из Донбасса

Глава МИД Украины Павел Климкин заявил, что обнародование США санкционного списка из окружения президента РФ Владимира Путина, который ожидается в феврале, может заставить Россию уйти из Донбасса и согласиться на введение миротворцев.

Акунин: Улюкаев садится в тюрьму, потому что на процессе держался с достоинством и защищался

По мнению российского писателя Бориса Акунина, экс-министра экономического развития РФ Алексея Улюкаева приговорили к восьми годам лишения свободы за его последнюю речь на судебном процессе.

Венедиктов: Не Сечин посадил Улюкаева. Улюкаева посадил Путин

Глава "Роснефти" Игорь Сечин без решения президента РФ Владимира Путина не пошел бы на то, чтобы посадить экс-министра экономического развития РФ Алексея Улюкаева, считает главред радиостанции "Эхо Москвы" Алексей Венедиктов.

АМКУ оштрафовал «Киевстар» на 21 млн грн за обман с посекундной тарификацией

По словам главы АМКУ Юрия Терентьева, "Киевстар" утверждал о "посекундной" тарификации, но по факту стоимость полной минуты разговора списывалась в первую секунду.

Ученые объяснили причину отсутствия пары у людей

Ученые выяснили, что робость на свиданиях и неумение подобрать себе пару обусловлены не характером человека, а эволюционными процессами.

Эрдоган: Мусульмане могут потерять Мекку и Медину

Вслед за Иерусалимом мусульмане могут потерять Мекку, Медину и Каабу, опасается лидер Турции.

Рост экономики на уровне 5-7% и средняя зарплата 10 тыс. грн - приоритеты правительства на 2018 год

Рост экономики на уровне 5-7% является приоритетом работы правительства и парламента, а ключевая задача на следующий год - довести показатель средней заработной платы до 10 тыс. грн.

Die Welt: Nord Stream 2 – это совместный политический проект Германии и России

Издание пишет, что важнейшие германские политики неоднократно обсуждали с представителями концерна «Газпром» проект газопровода Nord Stream-2.

Ученые обнаружили в Италии семью, которая не чувствует боли

Исследователи выяснили, почему шесть итальянцев из семьи Марсили не чувствуют физической боли.

Плавание: Романчук с рекордом Украины завоевал золото чемпионата Европы

21-летний Михаил Романчук взял реванш у итальянца Грегорио Пальтриньери за поражение на чемпионате мира.

Женская измена из мести

Секс-месть – изобретение в основном женское. Мужчины до такого пока что не додумались. А, может, им просто сложнее осуществить такую пакость – ведь в среднем мужчине секс придется еще поискать, а у красивой или даже просто годной женщины всегда много предложений.

Ненависть к разведенным женщинам

Мужчина(38 лет) три дня подряд размещал на нескольких сайтах одно и то же брачное объявление. Однако охотниц выйти за него замуж не было ни одной. Ему даже никто не отвечал, кроме одной девушки, приславшей пару обиженных ругательств. Как вы думаете, с чем это связано?

Оставь мужика в покое!

Как отличить мужика, которому в семье жить невыносимо, и хочется сдохнуть? Очень просто. Он сидит в туалете по 30-40 минут, без медицинских на то показаний. Иногда для мужчины это единственная возможность побыть наедине с собой. Когда я думаю об этом, мне реально страшно…

Книгой года по версии ВВС стали «маленькие страшные сказки» об Украине

«Книгой года-2017» стал сборник рассказов Екатерины Калитко «Земля потерянных или маленькие страшные сказки», а победителем в номинации «Детская книга года-2017» назвали книгу Анны Коршуновой «Комп и компания»

Украина нарастила объемы торговли с Россией

Украина за 10 месяцев текущего года увеличила экспорт товаров в Россию на 20,9% в сравнении с аналогичным периодом 2016 года – до $3,2 млрд.

Шахтер рассказал о зимних трансферных планах

Генеральный директор Шахтера Сергей Палкин раскрыл детали зимней трансферной политики клуба.

Неймар хочет перейти в Реал

Форвард ПСЖ и сборной Бразилии Неймар хочет перебраться в Реал, сообщил испанский журналист Игнасио Мартинес в интервью El Bernabéu.

Андрей Пионтковский: Пресс-конференция Путина еще раз показала, насколько болезненной для российского президента является тема Украины

Владимир Путин очень много посвятил времени украинской теме, при этом у него была возбужденная жестикуляция и бессвязная речь.

Юрий Луценко предложить отдать «Южмаш» Илону Маску для производства аккумуляторов

Генпрокурор Юрий Луценко предложил отдать один из крупнейших украинских заводов - днепровский "Южмаш" бизнесмену Илону Маску.

В России проститутки попросили Путина о легализации

Соответствующий законопроект активистки предлагают внести в Госдуму России.

ФИФА пригрозила Испании отстранением от ЧМ-2018

Международная федерация футбольных ассоциаций (ФИФА) может отстранить сборную Испании от чемпионата мира-2018, сообщает El País.

Рекорд за 5 лет: «Укравтодор» похвастался количеством отремонтированных дорог

Ведомство отчиталось, что по итогам 2017 года отремонтировало около 2,1 тыс. километров дорог.

Миллиардные долги ПриватБанку: названы главные заемщики

ПриватБанк теряет возможность взыскания миллиардных долгов с некоторых компаний-заемщиков, потому что в 2017 году их признали банкротами в судебном порядке.

Не ходите, русские, в Абхазию гулять

Рассказ русского альпиниста Рыкшина, о том как его побили абхазские "пограничники".

Ян Валетов: Стремление Украины в НАТО - острый нож в сердце таинственной славянской душе

Давайте будем откровенными: у идеи вступления Украины в НАТО будет много сторонников, но и много противников. И моя задача это не подтвердить, что сторонники правы, а попытаться доказать противникам, что неправы они.

В Черкасской области задержали агента Службы внешней разведки РФ

Уроженец Самары долгое время проживал на территории Черкасской области и получил украинское гражданство.

Наступила КристальнаяЯсность по части ВыборовПутина

На своей программно-предвыборной пресс-конференции ДействующийПрезидентРФ, отвечая на вопрос своей крестницы К., выразился, наконц, со-всей-(контр)революционной-прямотой

Юлія Ілюха: Приватизація героїв

«Кіборги» режисера Ахтема Сеітаблаєва — певно, найбільш очікуваний і обговорюваний фільм за всю історію українського незалежного кіно. Кінострічка у всіх на слуху не лише через болючу тему ДАПу і рекордні для вітчизняного кіно касові збори, а й через нібито присутній у фільмі плагіат з ще одного художнього твору — роману росіянина Сергія Лойка «Аеропорт».

В Москве нашли мумию женщины, оставившей полицейским загадочную записку

Москвичка при жизни работала в аптеке, а ее труп пролежал в квартире два года