Site icon Главпост

Данілов анонсував зміни в мобілізації в Україні вже найближчим часом

itemscope itemtype=”http://schema.org/ImageObject”>
<img class="aligncenter" title="Данілов анонсував зміни в мобілізації в Україні вже найближчим часом ” src=”/wp-content/uploads/2023/12/7c774d453cb1b1f26ab8eee40cd81c1e.jpeg” alt=”Данілов анонсував зміни в мобілізації в Україні вже найближчим часом” width=”100%” />

Нові ініціативи в мобілізації в Україні очікуються вже найближчим часом. Зокрема, на наступному засіданні Ставки буде розглянуто пропозиції щодо змін у цій сфері.

Про це повідомляє секретар РНБО Олексій Данілов.

"Ми зараз запускаємо нову програму, ми вже декілька разів на засіданнях Ставки це питання проговорювали. Я думаю, що найближчим часом будуть нові ініціативи, в тому числі законодавчі, з цього приводу", – повідомив він.

За його словами, це питання зараз комплексно розробляється.

"Це і залучення рекрутингових компаній, і багато інших речей. Я би не хотів зараз давати остаточну відповідь, тому що ще раз наголошую, воно зараз в процесі. Єдине, що можна сказати, що на наступному засіданні Ставки президент дав вказівку, щоб це питання було остаточно підготовлене", – зазначив Данілов.

Коментуючи питання про те, чи вистачить Україні людей, аби далі воювати, секретар РНБО сказав, що у війні постійно не буде вистачати трьох речей.

"У вас не буде вистачати часу, у вас не буде вистачати зброї, і у вас не буде вистачати людей", – констатував він.

По материалам: Подробности

Exit mobile version