Site icon Главпост

“Нехай росіяни постраждають”: Данілов про атаки на москву

itemscope itemtype=”http://schema.org/ImageObject”>
"Нехай росіяни постраждають": Данілов про атаки на москву

Населення росії, зокрема москви, де було ухвалене рішення про напад на Україну, "має постраждати". Щоб росіяни побачили, що таке насправді війна.

Про це повідомляє секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Він наголосив, що поки українські діти, жінки та літні люди постійно сидять в укриттях через ворожі атаки, росіяни не мають спокійно почуватися у своїх будинках у москві, де було ухвалено рішення про напад на Україну.

"Це ж про справедливість, до речі. Війна – це завжди про справедливість. І Господь усе розставить на свої місця. І не лише наші діти повинні страждати, люди повинні страждати. Нехай вони постраждають так само, побачать, що таке війна", – сказав Данілов.

Він зазначив, що війна прийшла в росію після 24 лютого 2022 року, коли диктатор володимир путін оголосив початок повномасштабного вторгнення в Україну.

"Має бути потужніший тиск на росіян для того, щоб вони розуміли, що вони несуть спільну відповідальність за всі ті дії, які сьогодні відбуваються на території України. Війна прийде до росії. І цю війну вони самі туди покликали", – наголосив секретар РНБО.

По материалам: Подробности

Exit mobile version