Site icon Главпост

Байден закликав Трампа підтримувати Україну заради безпеки США

Байден закликав Трампа підтримувати Україну заради безпеки США

Чинний президент США Джо Байден вважає, що підтримка України відповідає національним інтересам, і закликав обраного голову Білого дому Дональда Трампа продовжувати працювати у цьому напрямі. Про це розповів помічник американського лідера з нацбезпеки Джейк Салліван.

Пан Байден наголосив, що підтримка України відповідає безпеці США, оскільки сильна і стабільна Європа, яка протистоїть агресорам, знижує ризик залучення Америки до конфлікту на Європейському континенті, як це було двічі у XX столітті.

Джо Байден поінформував Дональда Трампа, що кошти, які Конгрес виділив на підтримку України, не просто передаються Києву, а є інвестицією у створення робочих місць усередині країни. Їх також вкладають у виробництво зброї на користь самих США, додав Джейк Салліван.

Читайте також

США мають для України ще $9,3 млрд узгодженої допомоги — Пентагон

Темою розмови також стала ситуація на Близькому Сході. Трамп розповів виданню New York Post, що політики також домовилися зустрітися ще раз перед його інавгурацією.

Я хотів — я запитав його думку, і він мені відповів. Крім того, ми багато говорили про Близький Схід. Я хотів дізнатися його думку про те, де ми знаходимося, що він думає. І він мені її дав, він був дуже люб'язний.

Речниця Білого дому Карін Жан-П'єр розповіла під час брифінгу з журналістами, що діалог президентів тривав майже дві години. На зустрічі також були присутні чинний і майбутній керівники апарату Білого дому. Байден підняв "важливі пункти порядку денного Конгресу" щодо затвердження федерального бюджету, а також допомоги громадянам, які постраждали від стихійних лих у США.

Читайте також

Трамп призначить спецпосланця по Україні — FoxNews

За даними The Wall Street Journal, радники Дональда Трампа запропонували план закінчення війни в Україні, який передбачає заморожування лінії фронту, створення 800-мильної демілітаризованої зони (майже 1300 км) і зобов'язання України не вступати в НАТО як мінімум 20 років.

По материалам: Подробности

Exit mobile version