Site icon Главпост

Через дефіцит пороху в світі подорожчає вогнепальна зброя і набої: коли і на скільки

itemscope itemtype=”http://schema.org/ImageObject”>
Через дефіцит пороху в світі подорожчає вогнепальна зброя і набої: коли і на скільки

Американська компанія Vista Outdoor, яка володіє компаніями з виробництва вогнепальної зброї, зповідомила, що найближчим часом у світі виникне дефіцит пороху, через що будуть підвищені ціни на вогнепальну зброю. Лист-заяву віце-президента компанії з продажів Бретта Нельсона наводить видання Newsweek.

Через події у світі наші постачальники повідомили нас про безпрцедентний попит і очікувану нестачу пороху у світі.

Через це зростуть ціни:

Нові ціни діятимуть після 1 січня 2024 року. Йдеться, зокрема, про продукцію Remington, CCI, Alliant Powder, Federal, Bushnell, SEVI-Shot та Speer.

Як зазначає Newsweek, ціни на боєприпаси почали зростати ще з 2020 року, оскільки через пандемію COVID-19 було порушено ланцюжок поставок. У 2022 році країни зіткнулися з нестачею боєприпасів через війну в Україні.

Vista Outdoor – власник майже 40 брендів товарів для спорту, активного відпочинку та стрільби. У березні 2022 року компанія відправила Україні 1 млн набоїв. Тоді представник її дочірньої структури Federal Ammunition говорив про "хронічний брак боєприпасів".

Нагадаємо, у березні повідомлялося, що Євросоюз зіткнувся з труднощами у постачанні боєприпасів Україні через дефіцит вибухових речовин – пороху, пластичних вибухових речовин і тротилу.

По материалам: Подробности

Exit mobile version