Site icon Главпост

Надбавки військовим у 30, 50 та 100 тисяч гривень: що змінилося з 1 березня

itemscope itemtype=”http://schema.org/ImageObject”>
Надбавки військовим у 30, 50 та 100 тисяч гривень: що змінилося з 1 березня

З 1 березня надбавку до зарплати отримуватимуть не усі категорії військовослужбовців.

В Міноборони раніше розповідали, що зміни щодо грошового забезпечення торкнуться військовослужбовців та співробітників системи МВС, які перебувають поза зоною бойових дій у різних регіонах України. Окрім цього, нововведення стосуватимуться строковиків і курсантів ВВНЗ, офіцерів управлінь і штабів.

Відповідно до наказу Міністерства оборони № 44 від 25 січня 2023 року, на надбавку до зарплати у розмірі 30 тисяч гривень можуть розраховувати військові, які виконують завдання:

Надбавка у розмірі 30 тисяч також буде нараховуватися тим, хто відряджений до складу військових адміністрацій у районах ведення бойових дій. Підтвердити безпосередню участь у бойових діях або виконання бойового завдання, можна на підставі:

Щомісячні бойові виплати у розмірі 100 тисяч будуть збережені українським бійцям, які воюють з противником на передку. Те ж стосується і сімей полонених та зниклих безвісти.

Крім військовослужбовців, які беруть участь у бойових діях на лінії зіткнення, бойові виплати у 100 тисяч також передбачені за виконання бойових завдань для:

У разі отримання поранення військовослужбовець отримуватиме винагороду у 100 тисяч гривень впродовж усього часу лікування.

До цих двох сум надбавки з 1 лютого додалася третя у розмірі 50 тисяч. Ця фінансова допомога призначена для військовослужбовців, які виконують бойові завдання в складі органів військового управління, що керують підрозділами першого ешелону оборони або наступу на лінії зіткнення. Перелік таких органів може бути затверджений головнокомандувачем або Генштабом.

У Мінобороні нагадують, що усі три надбавки, як і раніше, виплачуються в розрахунку на місяць пропорційно часу участі в зазначених діях і заходах.

По материалам: Подробности

Exit mobile version