Site icon Главпост

росіяни намагаються просунутися у Донецькій області – Генштаб

itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
росіяни намагаються просунутися у Донецькій області - Генштаб

російські окупанти намагаються просунутися у Донецькій області, проте українські військові дають їм гідну відсіч. Так, протягом дня було відбито ворожі атаки у районах восьми населених пунктів.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

росіяни продовжують тероризувати цивільне населення України, порушуючи закони та звичаї ведення війни. Від авіаційних та ракетних ударів противника постраждала інфраструктура понад 15 населених пунктів, зокрема Білогорівки, Спірного, Верхньокам’янського, Степового, Сухого Ставка, Білогірки, Безіменного та Малої Сейдеминухи. Вночі окупанти завдали ракетних ударів по цивільній інфраструктурі Миколаєва та Краматорська. Загалом, протягом 14 вересня, було звфіксовано 8 ракетних, 4 авіаційних удари та 15 обстрілів з РСЗО.

При цьому зберігається загроза авіаційних та ракетних ударів по всій території України.

На Сіверському напрямку загарбники обстріляли із танків, мінометів та артилерії райони населених пунктів Сеньківка і Блешня Чернігівської області та Степне і Нововасилівка Сумської області.

На Харківському напрямку значно знизилася інтенсивність ворожих обстрілів. Проте вогневого впливу зазнали населені пункти Басове та Куп’янськ.

На інших напрямках росіяни здійснили обстріли військової та цивільної інфраструктури із танків, мінометів та артилерії, а саме:

Повідомляється, що морально-психологічний стан противника вкрай низький через великі втрати. 

По материалам: Подробности

Exit mobile version