Site icon Главпост

Росія приховує наслідки війни та здійснює інформаційну блокаду для громадян – РНБО

itemscope itemtype=’http://schema.org/ImageObject
Росія приховує наслідки війни та здійснює інформаційну блокаду для громадян - РНБО

Росія дезінформує своїх жителів про хід та наслідки війни в Україні. Про це повідомляє Центр протидії інформації при РНБО.

"Початок "спецоперації" базувався на розповіді путіна про те, що "Ленін – автор та архітектор України" та "байці" про "неонацистів", які вже 8 років пригнічують народ Донбасу", – повідомляє РНБО.

Однак, згодом ця ідея змінювалася. Зокрема, повідомляється, що окупанти "героїчно" тікали від ЗСУ у Київській, Чернігівській та Сумських областях з поясненням, що там вже немає нацистів.

Зазначається, що схожа історія відбулася й в Маріуполі. путін відмовився від штурму "Азовсталі" і вже 21 квітня Шойгу знову оголосив про "перемогу" в місті та "героїчне" перекидання військ на інші території.

Наразі на території "Азовсталі" досі тривають бої.

"Інфоблокада вигідна путіну, оскільки дезінформованим народом легше керувати. Згадаймо історію Північної Кореї та їхньої "перемоги" у Чемпіонаті Світу з футболу-2014. Та уявімо, який парад на 9 травня буде цьогоріч, та скільки "перемог" буде приписано російській армії", – йдеться у повідомленні.

По материалам: Подробности

Exit mobile version