Війна боягузів

Продается новостной сайт

Путінізм – це режим боягузів, який веде війну методами боягузів.

За освітою я історик. Історики не люблять давати прогнози. Але я дозволю собі один, пише на ФБ співзасновник освітніх курсів Prometheus Іван Примаченко

Журналіста Аркадія Бабченка вбито в його квартирі в Києві – пострілами в спину. За освітою я історик. Історики не люблять давати прогнози. Але я дозволю собі один. Я впевнений, що коли ця війна завершиться ганебною поразкою Росії, то увійде в історію як "Війна боягузів". Бо путінізм – це режим боягузів, який веде війну методами боягузів.

Це не пусті слова. Росія має в 5 разів більше військовослужбовців, у 7 разів більше танків, в 15 разів більше військових літаків ніж Україна, а ще атомну зброю і флот. Але навіть після Революції Гідності, коли зраджена режимом Януковича українська держава була на грані краху, путінська Росія не наважилася відкрито повести танки на Київ. В Криму регулярні частини російської армії сором'язливо називали себе "зеленими чоловічками". На Донбасі ховалися під ряжених козаків, реконструкторів і "ополчення". Навіть вбивства своїх ворогів вони здійснюють методами боягузів – вибухами, отруєннями, пострілами в спину. 

Могили своїх мертвих вони ховають. Від тих, що потрапили в полон – відмовляються. Вбитих цивільних на борту літака оголошують фейком. Їх пропаганда голосно погрожує, але вбивають вони як дворова шпана – лише з під тишка, коли не очікують, тих, у кого немає зброї в руках. 

Путінська Росія – країна-терорист. Країна поза законом і поза звичаями війни. А терористам і військовим злочинцям немає місця в сучасному світі. І коли війна завершиться, Путін і Ко увійдуть у всі підручники історії, як вони того і хотіли. Як ті, хто примудрився програти, маючи, можливо, найбільшу в історії людства військову перевагу. Як славнозвісні автори найганебнішої сторінки ганебної військової історії Росії "Війни боягузів".

comments powered by HyperComments