Голосовий помічник Siri врятував дівчинку в Австралії

Врятувати дывчинку вдалося завдяки рішучості і винахідливості її мами, яка не втрачала ні секунди і зв'язалася зі швидкою допомогою завдяки новим технологіям

Мешканка австралійського міста Кернс вважає, що додаток Apple врятував її однорічну дочку Джіанну від неминучої смерті. Про це повідомляє BBC.

Коли дівчинка, хвора на легеневу інфекцією, несподівано перестала дихати, Стейсі Глісон кинулася телефонувати в службу швидкої допомоги, але впустила свій айфон, коли вмикала світло.

Тоді вона прокричала голосову команду, щоб активізувати додаток Siri, після чого телефон автоматично зв'язався зі швидкою допомогою, поки вона робила доньці штучне дихання.

Стейсі залишалася на гучному зв'язку з диспетчером, і коли медики прибули за викликом, Джіана вже знову самостійно дихала завдяки зусиллям мами.

Історія ця трапилася ще в березні, і з тих пір дівчинка повністю одужала. За словами лікарів, це багато в чому відбулося завдяки рішучості і винахідливості її мами, яка не втрачала ні секунди і зв'язалася зі швидкою допомогою завдяки новим технологіям.

Випадок цей набув широкого розголосу після того, як Стейсі Глісон вирішила подякувати компанії Apple, а та в свою чергу розповіла про те, що трапилося австралійському новинному телеканалу

"Нехай це звучить банально, але мені дуже хотілося сказати спасибі, - розповіла Стейсі. - Цей телефон я купила тільки на початку року і почала гратися з додатком Siri, тому що він здався мені цікавим. Але тепер це додаток завжди включений, і я ніколи його не вимкну".

Вся лента новостей - Блоги - Подписаться на Glavpost
новости сети
comments powered by HyperComments
главное
мнения
главное за сутки
последние новости
соцсети
лента блогов
лучшие блоги за сутки
tabloid
фото glavpost
История