Олег Скрипка присвятив українським бійцям нову пісню

Олег Скрипка до 25-ї річниці незалежності презентував кліп "Україна". Пісня написана в стилі нео-етно рок. Авторами слів та музики стали Олег Скрипка і Євген Гапон - фронтмени українських гуртів Воплі Відоплясова і Nokturnal Mortum.

"Ця пісня народжувалася довго і непросто. Ми намагалися вкласти в неї власні переживання і очікування. Усі студійні аудіоверсії не встигали за виром подій в Україні. Фронтовий тур гурту ВВ із виступами в Авдіїівці, Мар'їнці та Костянтинівці ще більше змінив моє сприйняття світу. Там я побачив українських героїв. Це - алмази, кристально чисті та міцні. У порівнянні з ними кіношні супермени - хлопчаки для биття. Я пишаюся тим, що живу на одній землі і дихаю одним повітрям із такими людьми", – розповів Олег Скрипка про створення нової пісні, повідомляє Gazeta.ua.

За його словами, музичну композицію він присвятив українським бійцям.

"Ця пісня є дарунком українським бійцям-атлантам, які тримають на своїх плечах мирне небо над Україною. А також – кожному українцю, який пишається своєю країною, уособлює із нею власну долю, своє майбутнє і несе відповідальність за неї", - додав музикант.

У кліпі використані картини відомого українського художника Олега Шупляка. Це - картини-ілюзії в техніці "Двовзори", де на одному полотні можна побачити не лише портрет, а й пейзаж чи жанрову сцену. Також художник до кліпу створив відеоряд із фотографій.

Вся лента новостей - Блоги - Подписаться на Glavpost
новости сети
comments powered by HyperComments
главное
мнения
главное за сутки
последние новости
соцсети
лента блогов
лучшие блоги за сутки
tabloid
фото glavpost
История