«Не люди, а бидло»: інцидент із військовим у маршрутці Львова розлютив мережу

Пасажири львівської маршрутки не поступилися місцем військовому на милицях.

Про це написала Анна Ричагівська на сторінці спільноти "Варта 1" у соціальній мережі Facebook.

За її словами, чоловік ледь стояв у маршрутці, тримаючись за поручні та милиці. А пасажири відверто ігнорували прохання поступитися місцем.

"Сльози навертаються на очі… Заходила в центрі в маршрутку 53 через середні двері. Зліва, ледве тримаючись за поруччя та 2 милиці, стояв вояка. Спитала – ніхто місце не поступився? Посміхнувся... Кажу – люди, поступіться хтось місцем! Мовчать. Я тоді голосніше – та чи ви всі сліпі?" – розповіла Ричагівська.

Після прохання жінки місце чоловіку все ж звільнили. Але зробили це знехотя.

Ричагівська зазначила, що така байдужіть людей до військового, який, ймовірно, захищав їх на Донбасі, є ознаками захланності та черствості.

"Тиша...Байдужість, черствість, захланність – це риси не лише високопоставлених урядовців, на жаль. Так, у мене сльози котилися з очей, мені було соромно за нас всіх і жаль цього чоловіка, котрий не знати скільки зупинок їхав стоячи на хворих, чи, може, й поранених ногах...

Користувачів соціальної мережі обурив такий вчинок пасажирів. У своїх коментарях вони назвали байдужих людей бидлом, а також розповіли подібні історії.

Вся лента новостей - Блоги - Подписаться на Glavpost
новости сети
comments powered by HyperComments
главное
мнения
главное за сутки
последние новости
соцсети
лента блогов
лучшие блоги за сутки
tabloid
фото glavpost
История