Відомий російський письменник зібрав свій батальйон в «ДНР»

Російський письменник Захар Прилєпін приїхав воювати на Донбас на боці терористів так званої "ДНР" і вже навіть встиг "дослужитись" до командира батальйону спецназу.

Прилєпін сформував власний батальйон спецназу з особовим складом бойовиків так званої "ДНР", отримавши при цьому "звання майора".

А впродовж останніх двох років він був радником ватажка терористів Захарченка, повідомляє 24 Канал.

Терорист-письменник марить, що метою війни на Донбасі має стати окупація всієї території України, а Росія, на його думку, є "охоронцем українства".

Київ – російське місто. Наша справа – мала. Нагорі вирішать. Але я думаю, що таких помилок, які були з Януковичем, бути не повинно. Вони прекрасно віддають собі звіт, що посадити якогось умовного Сидорова, Тимошенко та Медведчука, про все з ним домовитися, а через навіть не чотири роки, а через місяць він здійснить повне перезавантаження, і знову почнеться те ж саме. Я думаю, що у них вистачить розуму такі речі більше не робити. Вся Україна – мета. Ніякої іншої мети бути не може, – цитують Прилєпіна пропагандистські ЗМІ.

Війну на Донбасі він чомусь порівнює і з Другою світовою і каже, що тут не вважає себе письменником, і навіть називає себе офіцером.

Читайте також: Одну ногу відірвало повністю і знесло частину голови, – бойовик розповів про ліквідацію "Гіві"

"Всі ці кривляння, що ось ти письменник, тому нічого не повинен робити, мене абсолютно не хвилюють... Тут йде війна. Це, як під час Великої Вітчизняної. Всі ці чудові товариші в особі Симонова, Долматовського, вони всі писали, всі мали зброю. І всі мали військові звання. Я офіцер. Природно, доведеться стріляти. Тут я не відчуваю себе письменником", – сказав він.

Такі заяви Прилєпіна викликали обурливу реакцію не тільки в Україні, але й в Росії.

Вся лента новостей - Блоги - Подписаться на Glavpost
новости сети
comments powered by HyperComments
главное
мнения
главное за сутки
последние новости
соцсети
лента блогов
лучшие блоги за сутки
tabloid
фото glavpost
История