А ви знаєте, що 3 з 4-х депутатів, яких позбавили недоторканості є талановитими науковцями

Довгий, Добкін та Поляков. Довгий та Поляков - кандидат економічних наук, Добкін - кандидат та доктор юридичних наук.

Талановитий Олесь Довгий захистив кандидатську дисертацію (ту, що зараз називається PhD) з економіки в березні 2002 року. Тоді йому був 21 рік, пише на Фейсбук Тетяна Тищук.

В університеті (НАУ) пан Довгий вчився маркетингу 4 роки. За цей час в Україні можна встигнути отримати лише диплом бакалавра.

З моменту отримання диплому до захисту дисертації пройшло 9 місяців. Диплом магістра з економіки від КНЕУ науковець отримав через декілька місяців після того, як вчена рада присвоїла йому ступень кандидата наук (доктора філософії, за чинними стандартами).

Де вирощують такі талановиті кадри? Дисертацію науковець написав у Національному авіаціному університеті. Опонентом був завідувач кафедрою з КНЕУ. Саме КНЕУ через декілька місяців видав науковцю диплом магістра з економіки.

Ну і що? - скажете Ви. - Це ж не означає, що там була якась корупція.

Як часто трапліється у таких випадках, тут був відкритий конфлікт інтересів з боку університету.

В авторефераті вказано, що "Практична цінність роботи підтверджується також тим, що результати дисертаційних досліджень знайшли своє застосування при виконанні ряду договорів між Київським інститутом зв’язку і ВАТ “Укртелеком”

Головою правління, а потім головою спостережної ради Укртелекому (тоді ще державного підприємства) був батько Довгого - також науковець Станіслав Довгий - чинний президент Малої академії наук.

Тобто, фактично, можна припустити, що за дисертацію Олеся Довгого його батько розрахувався грошима державного підприємства.

PS Дисертацію пан Довгий написав про "УДОСКОНАЛЕННЯ ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ КУСКОВО-ЛІНІЙНИМИ АГРЕГАТАМИ". Складні речі знають маркетологі від НАУ!

Наш Facebook и Twitter

новости сети
comments powered by HyperComments
новости
блоги
лучшие блоги
life